Titulli 2TON feat SKIVI - ATO
Ndëgjuar 2,607,517
Shkarkuar 4,726
Pëlqyer 8,207
Publikuar 12/03/2014

Informatat e këngës
Music by:Arton Avdyli - 2TON
Incizimi dhe realizimi: InArtStudio
Video: Urban Graphics