Loading...
Titulli Leonora Jakupi - Ma ngat
Ndëgjuar 2,625,808
Shkarkuar 322
Pëlqyer 6,470
Publikuar 07/06/2014

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store