Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Titulli Capital T feat Granit Derguti - Ske Dite
Ndëgjuar 2,179,538
Shkarkuar 241
Pëlqyer 10,311
Publikuar 03/10/2015

Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA


Video me tekst per singllin Ske Dite nga Capital T dhe Granit Derguti

SHKARKOJE KENGEN FALAS ME KUALITET TE LARTE NE :

https://soundcloud.com/authenticloud/capital-t-ske-dite-ft-granit-derguti

Music : Granit Derguti
Lyrics : Capital T , Granit Derguti
Video : AM Production
Produced by : Mixey

AuthenticENT all rights reserved 2015
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep