Loading...
Titulli Capital T feat Granit Derguti - Ske Dite
Ndëgjuar 2,194,107
Shkarkuar 455
Pëlqyer 10,431
Publikuar 03/10/2015

Download

Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA


Video me tekst per singllin Ske Dite nga Capital T dhe Granit Derguti

SHKARKOJE KENGEN FALAS ME KUALITET TE LARTE NE :

https://soundcloud.com/authenticloud/capital-t-ske-dite-ft-granit-derguti

Music : Granit Derguti
Lyrics : Capital T , Granit Derguti
Video : AM Production
Produced by : Mixey

AuthenticENT all rights reserved 2015
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store