Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina - Syn syn
Ndëgjuar 3,491,350
Shkarkuar 636
Pëlqyer 10,583
Publikuar 06/06/2015

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Produced by : Cricket Muic
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store