Loading...
Titulli Shkurte ft Naxhije Fejza - Per ty moter
Ndëgjuar 1,053,235
Shkarkuar 767
Pëlqyer 3,430
Publikuar 26/06/2015

Download

Informatat e këngës
Video : MProduction
Text : Bediha Emini ,Music : Shkurte Fejza,Orkestrimi : Burim Krasniqi
Styling:TABJA SPOSA Prishtine .https://instagram.com/tabjasposa/
http://tabjasposa.com/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store