Loading...
Titulli Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli
Ndëgjuar 5,809,107
Shkarkuar 1,340
Pëlqyer 23,327
Publikuar 15/02/2016

Download

Informatat e këngës
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store