Loading...
Titulli Daim ft Lori ft Aida ft Xhela - Pse u ndame
Ndëgjuar 415,656
Shkarkuar 759
Pëlqyer 832
Publikuar 14/12/2016

Download

Informatat e këngës
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store