Titulli Shyhrete Behluli - Loti i varferise
Ndëgjuar 104,336
Shkarkuar 8,058
Pëlqyer 423
Publikuar 29/12/2016

Informatat e këngës
Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
Orekstroi: Nexhat Mujovi - Virusi
http://fmproduction.al
https://web.facebook.com/fmproductional
Onima Media - https://goo.gl/yddi50