Loading...
Titulli Mozzik - Kuks
Ndëgjuar 10,966,624
Shkarkuar 3,366
Pëlqyer 41,572
Publikuar 20/05/2017

Download

Informatat e këngës
Outnow in itunes deezer spotify : https://fanlink.to/bestofMozzik

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Instagram: https://www.instagram.com/mairiunven/

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store