Loading...
Titulli Granit Derguti ft Mixey ft Xhensila - Lova
Ndëgjuar 10,721,980
Shkarkuar 2,205
Pëlqyer 39,926
Publikuar 07/06/2017

Download

Informatat e këngës
Stream & Download: https://fanlink.to/Lova
Music by: Granit Derguti & Mixey
Lyrics by: Granit Derguti & Xhensila
Produced by: Mixey
Video: Entermedia

Connect with Granit Derguti:
https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitderguti

Connect with Mixey:
https://www.instagram.com/mixeyofficial

Connect with Xhensila:
https://www.facebook.com/XhensilaMyrtezaj/
https://www.instagram.com/XhensilaMyrtezaj


AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2017.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store