Loading...
Titulli Mozzik - Xhelozia
Ndëgjuar 22,420,701
Shkarkuar 5,628
Pëlqyer 76,457
Publikuar 02/08/2017

Download

Informatat e këngës
Available now on itunes spotify deezer
https://fanlink.to/bestofMozzik

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store