Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj - Flaken Qitma
Ndëgjuar 624,742
Shkarkuar 409
Pëlqyer 1,398
Publikuar 22/11/2017

Download

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved
Txt & muz - Kreshnik Avdiu
Ork - Ardian Kastrati
Video: MProduction
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store