Loading...
Loading...
Titulli Buraku ft Grupi Fama - Qaj
Ndëgjuar 294,689
Shkarkuar 6,299
Pëlqyer 1,265
Publikuar 03/12/2017

Informatat e këngës
Teksti: Fatmir Muja
Muzika dhe orkestrimi: Chipsi
http://fmproduction.al
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Buraku & Grupi Fama - Qaj OfficialVideo 4K
Loading...
Loading...