Loading...
Titulli Afrim Muqiqi - Dadush Fatush
Ndëgjuar 106,072
Shkarkuar 719
Pëlqyer 245
Publikuar 09/12/2017

Download

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Txt & Ork - Kreshnik Avdiu
Muz- Ardian Kastrati
Video: MProduction
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store