Loading...
Titulli Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Si Dikur
Ndëgjuar 29,946,003
Shkarkuar 4,204
Pëlqyer 68,364
Publikuar 23/12/2017

Download

Informatat e këngës
Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi- Si Dikur

Abonohu ne Kanalin e Shkurte Gashit: http://smarturl.it/FollowShkurtaYoutube

Producent: Threedots Production
Music & Lyrics: Flori Mumajesi
Makeup: Salloni Njomza
Styling: Valdrin Sahiti
Video: Imagine Films

► Follow Shkurta
Facebook: http://www.facebook.com/ShkurteGashiFaqja
Instagram: @shkurtegashi_
Web: http://www.shkurtegashi.com
Youtube: https://www.youtube.com/ShkurteGashiOfficial

All Rights Reserved © Shkurte Gashi
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store