Loading...
Titulli Adelina Berisha - Sta fal
Ndëgjuar 3,193,441
Shkarkuar 2,037
Pëlqyer 29,474
Publikuar 13/02/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Petro Xhori
Mix & Master By jojo
Video MaxProduction
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store