Titulli Genta Ismajli - Zemra thyhet
Ndëgjuar 6,031,129
Shkarkuar 329
Pëlqyer 21,059
Publikuar 07/04/2018

Informatat e këngës
Genta Ismajli - Zemra thyhet

Teksti: Fatmir Muja
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Video: Max Production
MUA: Selma & Kaci
Stylist: Albina Dyla

Genta ne Rrjetet Sociale:

Facebook: https://www.facebook.com/gentamusic/
Istagram: @genta.ismajli
Snapchat: @gismajli91

Teksti:

Jo
S’kam asnjë koment
Fjalët s’kanë vend
Kur ndarja dhemb

Dhe prapë
Në kalendar
Data që e shoh
Më bën për të qarë

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Pse mbetëm të lumtur
Veç n’fotografi

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Veç n’kohën e shkuar
Jemi bashkë ne dy

Ref.
Zemra, zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë
Më nuk përsëritet
Një herë zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonëMë nuk përsëritet
Reklama