Titulli Shyhrete Behluli dhe Gold AG - Gurbetqari
Ndëgjuar 2,293,384
Shkarkuar 17,396
Pëlqyer 15,160
Publikuar 08/04/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia


Teksti: Gold AG & Nexhmije Muhaxheri
Muzika: Shyhrete Behluli
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video: EMF Creative

Salloni Njomza
Erika Design & MiaMatin