Loading...
Titulli Adelina Berisha - E dehur jam
Ndëgjuar 56,204
Shkarkuar 954
Pëlqyer 314
Publikuar 21/05/2018

Download

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/burim.krasni...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
BURIM KRASNIQI producent
orkestrimi: Ethnomusic
videoproduction: Redmediaks
synth: Leutrim Gashi
klarinet Mustafe Bajrami-TAFA
harmonike : Lum Halabaku
guitar : Riad Ramadani
klarinet :Durim Gashi
FIBULA, BARUTI GROUP ,GOLDEN IMPERIAL ,MIGROS
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store