Loading...
Titulli Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki
Ndëgjuar 47,681,597
Shkarkuar 5,791
Pëlqyer 97,609
Publikuar 25/05/2018

Download

Informatat e këngës
Listen & Download song on:
https://AcromaxMedia.lnk.to/DashniMeRaki

Lyrics & Music: Getoar Selimi & Flori Mumajesi
Produced by : Babastars & Threedots
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store