Loading...
Titulli Mozzik - Pa Pa
Ndëgjuar 19,205,705
Shkarkuar 5,394
Pëlqyer 90,505
Publikuar 26/07/2018

Download

Informatat e këngës
MOZZIK - PA PA
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/
⇒ Spotify ► https://zyrk.us/MozzikSpotify
⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► https://zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik und Produktion: Miksu & Macloud
Mix und Master: Kingsize

VIDEO
Director ► Eugen Kazakov x Mohamed „Mo7art“ Elbouhlali
Executive producer ► Eugen Kazakov & Henok Bokrezion
Producer assistant ► Alexa Rehbronn
DOP ► Manfred Baulig
1ac ► Niklas Zschenderlein
Post production ► Eugen Kazakov
Color grading ► Eugen Kazakov
Make up ► Loredana Zefi
Drone ► Niklas Zschenderlein

Walk This Way Records
⇒ Kanal abonnieren ► http://zyrk.us/WtWabo
⇒ Instagram ► https://zyrk.us/WTW_IG
⇒ Facebook ► https://zyrk.us/WTW_FB

(P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store