Loading...
Titulli Flora Gashi ft. Fidan Gashi - Loqka jem
Ndëgjuar 3,721,282
Shkarkuar 1,125
Pëlqyer 14,245
Publikuar 04/08/2018

Download

Informatat e këngës
Flora Gashi ft. Fidan Gashi - Loqka jem (Official Video) | Gmusic
Abonoje Kanalin Ketu ➥ http://smarturl.it/GMusicAbonohu

Producer: Gertit GmbH
Sound & Arrangement: Marenglen Boja
Violine: Elton Hushi
Video: Gmusic
Directed by: Bushi

Flora ne rrjetet Sociale:
Instagram: https://www.instagram.com/gashi.flora/
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial/

Fidani ne Instagram:
https://www.instagram.com/fidangashi_official

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara per Gertit GmbH | All Rights Reserved for Gertit GmbH

Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Flora Gashi
Genta Ismajli
Shkurte Gashi
Kole Oroshi
Diamond
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
Shqipri Kelmendi
Bashkim Spahiu
dhe shume te tjere.
#FloraGashi #FidanGashi #LoqkaJem
Reklama
Loading...
Loading...
Loading...