Loading...
Titulli Altin Sulku - Bjonde
Ndëgjuar 1,379,610
Shkarkuar 3,479
Pëlqyer 10,453
Publikuar 10/08/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Petro Xhori
Mix By: DJ JoJo
Video: MaxProduction
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store