Loading...
Titulli Hekurani ft Dardan Gjinolli - Jam merzit
Ndëgjuar 822,990
Shkarkuar 958
Pëlqyer 3,740
Publikuar 11/08/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store