Loading...
Titulli Sinan Vllasaliu - Dashni
Ndëgjuar 2,526,172
Shkarkuar 2,160
Pëlqyer 0
Publikuar 13/10/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/dashni-single/1438978045

Music: Nurteel & Bekim Hallaqi
Lyrics: Ghulo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store