Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Mani - Fustani
Ndëgjuar 1,229,076
Shkarkuar 1,512
Pëlqyer 5,299
Publikuar 17/10/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/Fustani
Music: Bini Nebihu
Lyrics: Fadoo & Bleta
Produced by: Diez Music
Video: Max Production
MUA: Sellma
Hair: Nagipi
Styling: Mr. Rrex Fashion
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store