Loading...
Titulli Genc Prelvukaj feat Eni Koci - Harrove
Ndëgjuar 2,753,558
Shkarkuar 2,846
Pëlqyer 11,185
Publikuar 19/10/2018

Download

Informatat e këngës
http://smarturl.it/harrove


Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Eni Koci & Genc Prelvukaj
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store