Titulli Sue ft Kastro Zizo - Ajo
Ndëgjuar 31,096
Shkarkuar 124
Pëlqyer 552
Publikuar 02/11/2018

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/ArkivaShqip/
Muzika: Gramoz Kozeli
Orkestroi : Robert Frroku (Dj Robie)
Producent ekzekutiv: Klevis Bega
Cast: Amri Hasanlliu
, Xhoana Sula
Grimi: Jacopo Tomassini
, Iva Çakalli
Video : Hija Films

E mban ment se si e nisem?
E mban ment se sa u deshem?
E mban ment se ty te kisha?...me ty une isha dhe ste ndaja me asgje...

E kuptoj se meritoja...
Nuk e dija çfare kerkoja!...
Te rrija prane une hezitoja...
Boten e mohoja, dot une se pranoja...

Mos me thuaj me do...
Kur te doja the jo...
Me zhgenjeve ti, me mohove si njeri...
Sdua t'ja di...tani koha le ta zgjidh....

Ti eja dhe sot...
Te dua dhe lot...
Se une dua veten, shpirti im t'kerkon...
Me do ti dhe sot, eja te une...mos eja ti vetem!