Loading...
Titulli Ela Muja ft. Labinot Rexha - Jepja ti zemren
Ndëgjuar 75,626
Shkarkuar 1,084
Pëlqyer 876
Publikuar 16/11/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music/ Lyrisc - B2N
Video - Loni Producion
Sax - Dardan Gjinolli
Producent - Labinot Rexha
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store