Loading...
Titulli Labinot Rexha - Cifti i ri mir se vjen
Ndëgjuar 16,990
Shkarkuar 739
Pëlqyer 515
Publikuar 26/11/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Labinot Rexha
Orkestroi: Shaban Isenaj
Lyric: Abaz Selmani
Video By Ikon Gramos Vuçiterna
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store