Loading...
Titulli Lluni - Orginal
Ndëgjuar 832,771
Shkarkuar 1,354
Pëlqyer 6,504
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
STREAM/BUY: https://lnk.site/originall

Lyrics by: Leart "lluni" Zymeri
Beat prod by: Erion "Erno" Dragidella
Produced by: Kushtrim "K-Master" Berisha
PINT STUDIO, PRISHTINE, 2018
Video by: N'PIK


Connect with Lluni:

Facebook: https://www.facebook.com/lluni96
Instagram: https://www.instagram.com/lluni96
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store