Loading...
Titulli Buta - Dite e Re
Ndëgjuar 229,933
Shkarkuar 998
Pëlqyer 2,603
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e pare prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: OG ABI
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store