Loading...
Titulli Buta - Jeta
Ndëgjuar 331,121
Shkarkuar 1,384
Pëlqyer 2,803
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e trete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. Wynter
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store