Loading...
Titulli Buta ft. Qendresa - Pa Arsye
Ndëgjuar 328,884
Shkarkuar 1,141
Pëlqyer 2,375
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e peste prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. False Ego
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store