Loading...
Titulli Buta ft. Gjiko - Mahalla
Ndëgjuar 720,160
Shkarkuar 3,472
Pëlqyer 4,460
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e dymbedhjete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. Butrint Bucinca x Duja
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store