Loading...
Titulli Leta ft Daim Lala - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 156,716
Shkarkuar 3,210
Pëlqyer 566
Publikuar 11/12/2018

Download

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Spotify:https://fanlink.to/dashnievjeter

Teksti: Fatmir Muja
Muzika: Fatmir Muja & Rrahman Kryeziu
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu #muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store