Loading...
Titulli Rino ft. Mc Kresha - Habibi
Ndëgjuar 5,341,474
Shkarkuar 6,137
Pëlqyer 20,474
Publikuar 12/12/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Rino ft. Mc Kresha - Habibi
Lyrics: Mc Kresha, Erion Dragidella
Music prod by: Kushtrim (K-Master) Berisha, Erion Dragidella
Saksofon: Dugagjin Muhaxheri
Mix Master: Johan
Produced by: PINT 2018
Video: Valon Aziri
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store