Loading...
Titulli SNIK ft. Noizy - GANGO
Ndëgjuar 6,446,831
Shkarkuar 14,163
Pëlqyer 87,836
Publikuar 18/12/2018

Download

Informatat e këngës
Subscribe to SNIK's YouTube Channel: https://goo.gl/pEdwnP
Follow SNIK on Instagram: https://goo.gl/vD6Kwu
Download & Stream
https://SNIK.lnk.to/GangoID

Produced by Black H & Bret Beats
Mix&master by Bret Beats
Directed By Angel saft
Track Cover Design: George Chalkias

Special Thanks To
Vikos
Razer
Belaire
Ask2go
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store