Loading...
Titulli Ganja - Potpuri
Ndëgjuar 76,080
Shkarkuar 8,803
Pëlqyer 251
Publikuar 27/12/2018

Download

Informatat e këngës
Programi festiv Labia 2019 live
Ganja - Potpuri
Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/Labialive2019vol2
Itunes:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/itunes
Amazon :http://smarturl.it/Labialive2019vol2/amazonmusicbuy
....................................
Listen:
AppleMusic:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/applemusic
Spotify:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/spotify
Deezer:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/deezer
Tidal:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/tidal
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store