Loading...
Titulli Kidda - Mega
Ndëgjuar 1,870,041
Shkarkuar 9,833
Pëlqyer 20,010
Publikuar 28/12/2018

Download

Informatat e këngës
Subscribe to KIDDA’s channel ► https://www.youtube.com/theonlykidda?...

Follow KIDDA:
Instagram ► https://www.instagram.com/theonlykidda/

Directed by: Omely
Produced by: AriBeatz
Songwriter: Kidda
Executive Producer: Ghost
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store