Loading...
Titulli Ana Kabashi - Na thej
Ndëgjuar 197,659
Shkarkuar 10,063
Pëlqyer 2,280
Publikuar 08/02/2019

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika & Ork: Granit Gashi (Massive Production)
Teksti: Ghulo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store