Loading...
Titulli Granit Derguti - Mufasa
Ndëgjuar 57,831
Shkarkuar 6,929
Pëlqyer 1,033
Publikuar 09/02/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
DIGITAL STORES - https://music.onima.co/Mufasa
Granit Derguti - Mufasa

Music Composer: Granit Derguti
Lyrics: Granit Derguti
Mix and Master: Florent Boshnjaku
Directed: Doki Qerimi
D.O.P: Etnik Nrecaj
Scenography: Dajki
Production: Sitenamo

Connect with Granit Derguti:

https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitderguti
Snapchat: granitderguti

Granit Derguti All rights reserved 2019
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store