Loading...
Titulli Elita 5 - Ani more nuse
Ndëgjuar 5,686,497
Shkarkuar 604
Pëlqyer 12,768
Publikuar 10/12/2014

Download

Informatat e këngës
Label: Prominent Network GmbH
Lyrics: Ilir Berani
Composer & Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirus
Recording: Prosound Recording Studio
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store