Loading...
Titulli Elita 5 - Bardh e zi
Ndëgjuar 306,797
Shkarkuar 407
Pëlqyer 225
Publikuar 29/05/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Bardh e zi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Bardh e Zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store