Loading...
Titulli Elita 5 - ahh t isha m i ri
Ndëgjuar 236,194
Shkarkuar 550
Pëlqyer 693
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 & Ganimete Abazi - Xhi me bone
Perpunoi - Wirusi
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store