Banner

Banner

Titulli Rifat Berisha - Mirsad Idrizi
Ndëgjuar 506,146
Shkarkuar 412
Pëlqyer 1,202
Publikuar 05/01/2016

Download

Informatat e këngës
-
-
Kenge per djemt Trima qe ran Deshmor
gjat betejes se tradhtuar ne Kumanove
(09/10/maj/2015)
-
-
Kendon kengetarja e mirnjohur Naxhije Bytyqi
Teksti nga Beslim Hoti
-
-
Ju faleminderit te gjitheve atyre qe kontribuan per realizimin e videos
e posaqerisht n'veqanti te nderuaren Naxhije Bytyqi
dhe te nderuarin tekst shkruesin Beslim Hoti!
-
-
LAVDI DESHMORVE TE KOMBIT!!!
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store