Titulli Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo (Kenga Magjike
Ndëgjuar 1,221
Shkarkuar 1,536
Pëlqyer 2
Publikuar 05/12/2009

Informatat e këngës
http://zeratshqiptare.com/ ZeratShqiptare.Com | Portali i Gjithe shqiptareve Ejani dhe na vizitoni ne webin tone !! Shpresoj te kaloni bukur