Loading...
Titulli Etno Engjujt - E Di (Ft Minatori)
Ndëgjuar 22,322
Shkarkuar 293
Pëlqyer 77
Publikuar 04/06/2012

Download

Informatat e këngës
Produced by : Minatori
Remake by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2009
Black Fish
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store