Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea-Se te kam shpirt
Ndëgjuar 759,971
Shkarkuar 515
Pëlqyer 2,982
Publikuar 11/02/2013

Download

Informatat e këngës
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2012
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store