Loading...
Titulli Ardit Gjebrea-Ti nuk ke me ndjenja
Ndëgjuar 278,404
Shkarkuar 340
Pëlqyer 713
Publikuar 11/02/2013

Download

Informatat e këngës
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2012
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store